Kolejny sparing

0
731

KS Kutno rozegrał dziś drugi przedsezonowy sparing, a rywalem był ligowy dobry znajomy, Sokół Aleksandrów Łódzki. Kutnianie przegrali po golu w doliczonym czasie gry 1-2.

W przeciwieństwie do wczorajszego spotkania przeciwko Pelikanowi Łowicz, dziś w składzie KS pojawiło się kilku zawodników, którzy reprezentowali nasze barwy w zeszłym sezonie.

Od pierwszej minuty na boisku pojawili się Michał SokołowiczMaciej KowalczykPiotr KasperkiewiczAdrian Kralkowski i Marcin Kacela. Resztę składu uzupełnili zawodnicy testowani. Po zmianie stron na boisku, poza nowymi testowanymi, na murawie zameldowali się także Mateusz Ostrowski i Igor Sobczak.

Sparing był bardzo wyrównany, choć w pierwszej połowie optyczną przewagę mieli gospodarze. KS zresztą szybko, bo już w 8. minucie gola zdobył Piotr Kasperkiewicz. Po zmianie stron do siatki trafiał tylko Sokół. W 51. minucie stan meczu wyrównał Tomasz Pałgan, a w doliczonym czasie gry ten sam zawodnik ustalił wynik na 2-1 dla aleksandrowian.

KS Kutno 1-2 Sokół Aleksandrów
1-0 8. Piotr Kasperkiewicz
1-1 51. Tomasz Pałgan
1-2 90. Tomasz Pałgan

KS Kutno: Sokołowicz; testowany, Kowalczyk, Kasperkiewicz, testowany; Kralkowski, testowany, testowany, testowany; Kacela, testowany. W drugiej połowie: Sokołowicz; testowany, Kasperkiewicz, testowany, Sobczak; Testowany, Ostrowski, testowany, testowany; Kacela, testowany;

PODZIEL SIĘ