Wznowienie rozgrywek

0
174

Z lekkim opóźnieniem spowodowanym sytuacją epidemiologiczną rozpoczęliśmy rozgrywki ligowe. Podobnie jak w rundzie jesienniej gramy w dwóch grupach.
W piątek (przełożony mecz z soboty) zagraliśmy z Maliną Piątek. Mecz w zasadzie od początku toczył się pod nasze dyktando. Nie brakowało wielu ciekawych akcji, pojawiały się również błędy w obronie i chwilami delikatny egoizm. Okazji do zdobycia bramek było mnóstwo. Ostatecznie wygrywamy mecz 13-4.

W sobotę rozgrywamy mecz w Łodzi z AKS SMS III. Miasto Włókniarzy wita nas deszczem i porywistym wiatrem. Warunki do gry ciężkie dla obu stron. Mecz udaje nam się dobrze rozpocząć, strzelamy kilka bramek co uspokaja grę. Rywal stara się konstruować ciekawe akcje ale nasza defensywa spisywała się dziś bardzo dobrze. Kontrolując przebieg spotkania oraz grając spokojnie zdobywamy jeszcze kilka bramek. Wygrywamy 15-4. Brawo dla rywala, który grał zawodnikami rocznika 2011.

W meczach zagrali: Szymon Sałuda, Bartek Lubieński, Gracjan Czajkowski, Janek Przybysz, Alan Pęgowski, Maciek Kowalski, Igor Jankowski, Alan Zawadzki, Filip Krukowski, Szymon Kacprzak, Janek Hakało, Zosia Grzybowska, Mikołaj Dobrzycki, Piotrek Olesiński

Brawo za zwycięstwa i strzelone bramki. Wiemy, że nadal musimy ciężko pracować bo są błędy, które musimy wyeliminować.

PODZIEL SIĘ