Podsumowania nadszedł czas

0
830

W dniu 28 marca 2021 roku drużyna KS Kutno rozegrała swój ostatni mecz w sezonie 2020/2021 w ramach 2 Ligi Męskiej grupy B.  Od zakończenia rundy zasadniczej minęło już kilka dni i każdy miał czas aby zastanowić się nad minionym sezonem. Dla naszego zespołu nie był to udany rok, gdyż ambicje trenera, zawodników oraz całego zarządu było zdecydowanie większe, jednakże boisko zweryfikowało wszystko.

Dla nas wszystkich możliwość udziału jako beniaminek w tych rozgrywkach było dużym wyróżnieniem. Jak to się mówi „ pierwsze śliwki robaczywi”. Dużo się działo w trakcie całego sezonu. Zmiana na pozycji trenera, kilku zawodników doszło do naszego składu, natomiast kilku zrezygnowało oraz najważniejsze brak kibiców podczas meczów. Zdecydowanie fajniej gra się dla kibiców i przy wypełnionych trybunach, gdyż to wy kibice zagrzewaliście nas swoim dopingiem do jeszcze lepszej gry. Oj  bardzo tego brakowało.

W efekcie końcowym drużyna KS-u Kutno zajęła 11 miejsce w tabeli z bilansem 5-19 (zwycięstwa-porażki). Trzeba podkreślić, iż do wygraniu kilku spotkań zabrakło przysłowiowej kropki nad „i”. No cóż trzeba zapomnieć o przeszłości i skupić się na budowaniu zespołu na kolejny sezon. Tak na kolejny, gdyż tym miejscem zagwarantowaliśmy sobie możliwość gry w następnych rozgrywkach w nadchodzącym sezonie 2021/2022. Zarząd klubu podjął już kroki w rozmowach z potencjalnymi zawodnikami.  Miejmy nadzieję, że po zakończeniu kolejnego sezonu będziemy mogli pochwalić się lepszymi wynikami.

Z tego miejsca też bardzo chcielibyśmy podziękować wszystkim Sponsorom, którzy wspierali nas w trakcie trwania całego sezonu oraz wam drodzy kibice, którzy oglądaliście licznie nasze relacje live z meczów.

Zabieramy się do roboty szykując się do następnych rozgrywek oraz budowania składu. Miejmy nadzieję, że wszyscy razem będziemy mogli spotkać się we wrześniu na hali i dopingować wspólnie naszą drużynę koszykarzy.

O postępach w budowaniu sztabu szkoleniowego jak i całego zespołu będziemy Państwa informować. 

PODZIEL SIĘ