Raport z minionego weekendu

0
301

W weekend Nasi młodzi zawodnicy w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrali swoje pierwsze mecze kontrolne.

Trampkarze z rocznika 2006 w Płocku ze Stoczniowcem, a młodziki 2008/2009 w Byczynie z Nerem Poddębice.

Ner Poddębice – KS Kutno 3:5
Bramki:
Materka
Skład: Michalak- Kaminski, Bartczak, Florczak, Matusiak, Wyżyński, Bandera, Flisiak, Materka, Majtczak, Maliszewski, Andrzejewski, Kapes, Kowalczyk, Graczyk

Mimo bardzo mroźnej pogody obydwie drużyny stoczyły ciekawe zawody. Mecz od początku układał się po naszej myśli. Utrzymywaliśmy się przy piłce, prowadziliśmy grę i zdobywaliśmy kolejne bramki. Cieszy fakt, że padały one po składnych akcjach natomiast martwi , że tracimy bramki z powodu braku koncentracji w grze obronnej. Szkoda również nie wykorzystanych kilku sytuacji sam na sam tak mecz podsumował trener Damian Kozanecki. Ostatecznie w pierwszym sparingu w tym roku odnosimy zwycięstwo.

Gorzej powiodło się starszym zawodnikom z rocznika 2006.

Mecz pokazał, że oba zespoły są na innym etapie przygotowań do rundy wiosennej. Od pierwszego gwizdka sędziego widać było zdecydowaną przewagę gospodarzy na boisku, piłkarze Stoczniowca zdecydowanie przewyższali nas pod względem fizycznym, zgrania i budowania składnych akcji, co przełożyło się na bardzo dużą ilość strzałów na naszą bramkę. Dodatkowo błędy naszych zawodników, dużo niecelnych podań i fauli, między innymi trzy rzuty karne wpłynęły na wysoką porażkę naszej drużyny. Był to pierwszy mecz chłopaków w tym roku i możliwość grania na pełnowymiarowym sztucznym boisku. Gołym okiem widać było brak zgrania i kontroli nad piłką, cieszy że pod względem motorycznym zespół wygląda nieźle, reasumując dużo pracy jeszcze przed nami tak spotkanie podsumował trener Mariusz Jakubowski.

Stoczniowiec Płock- KS Kutno 8:1
Bramki:
Milas
Skład: Stanisławski- Gołębiewski, Milas, Kornacki, Jadczak, Florczak, Wawrzyńczak, Rosolak, Ibrahim, Baliński, testowany, Anyszka, Ziółkowski, Szczesiak

PODZIEL SIĘ