Fotorelacja z turnieju

0
261

W przedświąteczną sobotę 19. 12. 2020 na hali przy SP nr1 w Kutnie odbył się II Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Kutna w piłce nożnej dzieci organizowany przez nasz klub.

W zawodach oprócz dwóch drużyn KS Kutno brały udział Róża Kutno, Victoria Rąbień, Magic Łęczyca, KS Żychlin, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski (dziewczyny), UKS Soccer Kids Łowicz.Zawodnicy i zawodniczki rywalizowały w kategorii Orlik – urodzeni w 2011 roku i młodsi. Najlepszą okazała się drużyna Victorii Rąbień, która w finale ograła naszą drużynę w rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem. Na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyną UKS Soccer Kids Łowicz. Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został Maciej Kowalski (KS Kutno), który strzelił 9 bramek. Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a także wyróżniono najlepszych zawodników w poszczególnych ekipach. Organizatorzy pragną podziękować za pomoc w organizacji turnieju prezydentowi miasta Kutna Panu Zbigniewowi Burzyńskiemu oraz partnerowi technicznemu firmie Keeza. 

Wyniki:
Magic Łęczyca – Róża Kutno 0:3
KS Kutno – MKS Żychlin 1:4
Victoria Rąbień – KS II Kutno 0:0
UKS Aleksandrów Kuj. – Soccer Łowicz 0:4
Magic – KS II Kutno 2:5
Żychlin- Łowicz 1:4
Róża – Rąbień 0:3
Aleksandrów Kuj. – KS Kutno 0:3
Magic – Rąbień 0:3
Żychlin- Aleksandrów 5:0
Róża – KS II Kutno 0:3
KS Kutno- Łowicz 1:4
Róża – Aleksandrów 8:1
Magic – KS Kutno 9:0
KS II Kutno-Żychlin 6:1
Rąbień- Łowicz 2:0
Aleksandrów- KS Kutno 0:0 (karne 1:3)
Róża-Łęczyca 5:0
Żychlin – Łowicz 1:3
KS II Kutno – Rąbień 1:1 (karne 1:2)

Ostateczna kolejność turnieju:
1. Victoria Rąbień
2. KS II Kutno
3. UKS Soccer Kids Łowicz
4. MKS Żychlin
5. Róża SALOS Kutno
6. Magic Łęczyca
7. KS Kutno
8. UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski (dziewczyny)

PODZIEL SIĘ