Dotkliwa porażka KS Kutno

0
1066

W dniu 11 grudnia 2020 roku KS Kutno na własnym parkiecie podejmował UNB AZS UMCS Start Lublin w ramach zaległego meczu 4 kolejki rozgrywek 2 Ligi Męskiej.

Niestety od samego początku kutnowscy koszykarze bardzo źle weszli w mecz i to drużyna przyjezdnych narzuciła swoje warunki gry od pierwszej minuty spotkania.  W pierwszej kwarcie KS Kutno zdobył zaledwie 5 punktów przy 27 oczkach zawodników z Lublina. Kolejna kwarta była już trochę lepsza w wykonaniu gospodarzy, jednakże dobra dyspozycja dnia oraz zdobyta przewaga od samego początku gości pozwoliła na zdobywanie kolejnych pewnych punktów.  Po dwóch kwartach na tablicy widniał wynik 20:50 dla drużyny UNB AZS UMCS Start Lublin.

Po zmianie stron boiska spotkanie wyglądało na zdecydowanie odmienione. To zawodnicy KS-u rzucili się do odrabiania strat. Co prawda kwarta ta została wygrana przez gospodarzy to goście w ostatniej odsłonie meczu nie dali żadnych szans i wygrali cały mecz.

KS Kutno 45:85 UNB AZS UMCS Start Lublin (5:27; 15:23; 20:18; 5:17)