AZS UJK Kielce wygrywa z KS Kutno

0
1041

W dniu 4 grudnia koszykarze KS Kutno podejmowali na wyjeździe miejscowy klub AZS UJK Kielce w ramach rozgrywek 2 Ligi męskiej grupy B.

Pierwszy raz w roli trenera podczas tego meczu występował Bartłomiej Szczepaniak. W I kwarcie dzięki determinacji całego zespołu KS Kutno wyszedł na prowadzenie 26:20. Druga odsłona spotkania również należała do gości i po II kwartach na tablicy widniał wynik 35 do 44 dla drużyny z Kutna. W I połowie spotkania zdecydowaną przewagę w większości koszykarskich aspektów posiadała drużyna KS Kutno i nic nie zapowiadało, iż druga połowa będzie wyglądała inaczej. Niestety nic mylnego.

W trzeciej kwarcie spotkania wszystko uległo zmianie. To drużyna gospodarzy narzuciła swój rytm gry. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu z Kielc oraz nieudanych akcji z naszej strony drużyna z świętokrzyskiego województwa wyszła na prowadzenie 62: 54.

W ostatnich dziesięciu minutach spotkania niestety drużyna z Kutna nie była w stanie odrobić strat. Przebieg tej kwarty do samego końca również kontrolowali gospodarze.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 86:74 dla drużyny AZS UJK Kielce, a my zaś na kolejne zwycięstwo musimy poczekać do kolejnego meczu.

KS KUTNO 74 : 86 AZS UJK KIELCE (26:20; 18:15; 10:27; 20:24)
Dla Kutna punktowali:
Ślebocki 0, Krawiec 10, Grzeliński 16, Popławski 2, Poznański 11, Ćwirko-Godycki 17, Wiercioch 2, Podworski 4, Stachera 4. W meczu nie wystąpili Jakub Łukasiewicz oraz Artur Lewandowski, natomiast Grzegorz Sołtysiak nie był obecny ze względu na drobny uraz kolana.