KS SIRMAX Kutno ponownie wygrywa z WIDZEWEM Łódź

0
1060

W środę na rewanż do Kutna przyjechała drużyna MUKS WIDZEW Łódź. W hali Szkoły Podstawowej Nr 9 młodziczki KS SIRMAX Kutno ponownie wyraźnie wygrały z koszykarkami Widzewa 83 : 26.

W pierwszych dwóch kwartach mecz był w miarę wyrównany. Od pierwszej minuty trzeciej kwarty zawodniczki KS zagrały agresywnie w obronie. Przechwytując dużo piłek, seriamiz szybkiego ataku zdobywały wiele punktów. Trzecia kwarta zakończyła się 25 punktową przewagą. W czwartej kwarcie przeciwniczki zdobyły tylko 3 punkty i mecz zakończył się wynikiem 83 : 26 dla młodziczek KS SIRMAX Kutno.

KS SIRMAX Kutno – WIDZEW Łódź 83 : 26 (17:6, 11:11, 31:6, 24:3)