Powrót

0
739

Niesamowicie ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze KS-u Kutno w III lidze. Podopieczni Dominika Tomczaka pokonali na wyjeździe Sokoła Aleksandrów Łódzki 2-0.

Pierwsza bramka padła w 7. minucie, a jej autorem był Łukasz Dynel. W kolejnych minutach, mimo sytuacji z obu stron, gole nie padły. W doliczonym czasie gry KS postawił kropkę nad „i” i gola na 2-0 strzelił wprowadzony wcześniej Tomasz Dąbrowski.

Kutnianie przerwali fatalną passę czterech porażek z rzędu. Wkrótce więcej informacji.

Sokół Aleksandrów Łódzki 0-2 KS Kutno
7′ 0-1 Łukasz Dynel
90′ 0-2 Tomasz Dąbrowski

Sokół (wyjściowy): Kaniecki – Szarpak, Gieraga, Lis, Nowacki, Dziuba, Pecyna, Bartosiński, Kania, Przezak, Sołtysiński

KS Kutno (wyjściowy): Szelong – Wielgus, Sadziński, Rokosz, Klepacki, Kralkowski, Kasperkiewicz, Ostrowski, Kacela, Dynel, Szczepański