Przegrana w Radomiu

0
733

Piłkarze KS-u Kutno przegrali na wyjeździe 2-3 z Bronią Radom, choć do przerwy prowadzili 2-0.

Spotkanie rozpoczęło się świetnie dla ekipy Dominika Tomczaka. Już w 6. minucie prowadzenie KS-owi dał Adrian Kralkowski, który wykorzystał dośrodkowanie i z bliska wpakował piłkę do siatki.

W kolejnych minutach gra nieco się wyrównała i kilka sytuacji mieli gospodarze, jednak nie byli w stanie znaleźć drogi do siatki.

O wiele skuteczniejszy był za to Adrian Kralkowski, który w 35. minucie dobił do pustej bramki strzał Szczepańskiego (trafił w słupek) i KS do przerwy ostatecznie prowadził 2-0.

To co działo się po zmianie stron, kutnowscy piłkarze i kibice będą chcieli jak najszybciej wymazać z pamięci.

Już w 47. minucie kontaktową bramkę dla Broni zdobył Dias, który wykorzystał rzut karny. Ten sam zawodnik niespełna kwadrans później doprowadził do remisu i w 60. minucie było 2-2.

To nie był jednak koniec koszmaru KS-u. W 79. minucie na 3-2 dla gospodarzy strzelił Śliwiński i radomianie po niesamowitej pogoni wygrali to spotkanie.

Broń Radom 3-2 KS Kutno
6′ 0-1 Kralkowski
35′ 0-2 Kralkowski
47′ 1-2 Dias (karny)