Zimny prysznic w Warszawie

0
955

W dniu dzisiejszym tj. 25.10.2020 roku KS Kutno podejmował w rozgrywkach 2 ligi męskiej na wyjeździe drużynę Akademia Koszykówki Legia Warszawa.

Zawodnicy z Kutna zaczęli fatalnie przegrywający po 4 minutach spotkania 9:1. Brak skoncentrowania na samym początku meczu skutkował kolejnymi złymi decyzjami przez co przewaga gości z minuty na minutę powiększała się. Na koniec I kwarty na tablicy wyników pojawił się wynik 26:15.

Druga kwarta była już bardziej wyrównana w wykonaniu obu zespołów. W kwarcie tej zawodnicy z Kutna zaczęli trafiać więcej z dystansu i przewaga drużyny z Warszawy nie wzrosła. Kwarta ta zakończyła się wynikiem 22:20, a na przerwę schodziliśmy ze stratą 13 punktów do rywala.

Wydawało by się, że po zmianie stron boiska mecz okaże się bardziej wyrównany. Niestety dalsza nieskuteczność w obronie i brak pomysłu na akcję w ataku skutkował kolejnymi złymi decyzjami i po III kwartach traciliśmy do rywala 22 punkty.

W IV kwarcie mecz już był „ustawiony” z wynikiem.  Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 87:64 dla drużyny z Warszawy.

Kolejny mecz drużyna z Kutna zagra 31.10.2020 roku w Kutnie, a ich rywalem będzie drużyna ŁKS-u Łódź. Mecz ten odbędzie się bez udziału publiczności.

KS Kutno vs Akademia Koszykówki Legia Warszawa 64:87 ( 15:26; 20:22; 10:19; 19:20)
Dla Kutna punktowali: Ślebocki 2 , Łukasiewicz 3, Krawiec 5, Janczura 4, Sołtysiak 0, Popławski 2, Lewandowski 16, Poznański 7, Ćwirko-Godycki 13, Wiercioch 5, Stachera 7.