Galeria z wygranej Orlika E2

0
445

Dziś zagraliśmy mecz 5 kolejki Orlika E2. Spotkanie prestiżowe, gdyż rywalem Róża. Spotkania derbowe wzbudzają dodatkowy smaczek niezależnie od wieku.
Rozpoczęliśmy spotkanie bardzo uważnie by nie stracić bramki. Staraliśmy się stopniowo przejmować inicjatywę co przyniosło skutek. Na strzał z dalszej odległości zdecydował się Maciek , piłka po rękawicach bramkarza znalazła drogę do bramki. Kolejna bramka padła po stałym fragmencie gry. Bramkę z rzutu wolnego zdobywa Igor. Po błędzie obrony dokładamy trzeciego gola, autorem Filip K. . Pierwsze 20 minut gry: 3-0.
Kolejna część meczu nieznacznie różniła się od wcześniejszych minut. Udaje nam się podwyższyć wynik po ładnej akcji drużynowej i ładnym uderzeniu Igora. Instynktem snajpera podpisuje się także Gracjan , który podwyższa wynik meczu na 5-0. Przed zmianą stron obie ekipy mogły jeszcze zdobyć bramkę. Strzał Igora z rzutu wolnego zatrzymał się na poprzeczce. Róża nie wykorzystała rzutu karnego – strzał w słupek.
Ostatnie 20 minut nie przyniosło efektu bramkowego mimo licznych okazji z obu stron.
Wygrywamy 5-0. Cieszy gra jaką zaprezentowali w tym meczu chłopcy poprzez sporą ilość składnych akcji oraz bardzo dobrze w obronie. Brawo 👏👏
Skład:
Szymon Sałuda
Szymon Kacprzak
Igor Jankowski 
Bartek Lubieński
Alan Zawadzki
Piotrek Wojtarek
Mikołaj Dobrzycki
Bartek Bednarek
Gracjan Czajkowski 
Maciek Kowalski 
Filip Krukowski 
Filip Wiśniewski
Janek Przybysz
Teraz czas na spotkania rewanżowe.

PODZIEL SIĘ