Remis w Łodzi

0
796

Nie udało się drużynie KS-u odnieść kolejnego ligowego zwycięstwa. Kutnianie, którzy dziś zmierzyli się z rezerwami ekstraklasowego ŁKS-u, musieli zadowolić się podziałem punktów remisując w Łodzi 2-2.

Pierwsza połowa spotkania ułożyła się po myśli kutnian, którzy po trafieniach Wielgusa i Gawlika prowadzili 2-0.
Po zmianie stron gospodarze zdobyli kontaktową bramkę, która wyraźnie napędziła ich kolejne ataki. Cztery minuty później Sokołowicz musiał wyciągać piłkę z siatki po raz drugi, po tym jak na listę strzelców wpisał się Piela.
Kutnianie mieli jeszcze szansę na przechylenie szali zwycięstwa na swoją stronę, ale rzut karny wykonywany przez Dynela padł łupem łódzkiego bramkarza.
ŁKS II Łódź – KS Sand Bus Kutno 2-2 (0-2)
0-1 15′ Wielgus
0-2 44′ Gawlik
1-2 61′ Radionov
2-2 65′ Piela
KS: Sokołowicz – Sobczak, Gawlik, Perizhok, Dąbrowski (70′ Kowalczyk), Świątkiewicz (75′ Bartos), Dynel, Wielgus, Górczyński (63′ Ostrowski), Adamczyk, Kralkowski.