Orlik E2 na wyjeździe

0
400

Dziś rozegraliśmy mecz 4 kolejki Orlika E2.
Młodzi piłkarze KS pojechali do Krosniewic by zagrać tam z MKS Expom. Pierwszy raz w tym sezonie rozegraliśmy mecz, na którym obecny był sędzia. 👌
Dziś zagraliśmy delikatnie okrojonym składem z różnych powodów (wyjazdy, choroby). Udało się rozegrać dobre spotkanie, które pewnie wygraliśmy.
Zaczęło się od naszych ataków lecz robiliśmy to bardzo nieporadnie. Jedna z pierwszych akcji gospodarzy przyniosła im bramkę. Udało się nam szybko odpowiedzieć na to trafienie. Worek z bramkami się rozwiązał. Szybko wyszliśmy na prowadzenie. W pierwszej części meczu zdobyliśmy łącznie 4 bramki.
Kolejne minuty to już zdecydowana przewaga naszych piłkarzy. Do końca meczu dokładamy jeszcze 16 goli i ostatecznie zwyciężamy 20:1.
Mimo takiego wyniku było sporo błędów, niewykorzystanych okazji. Cieszy fakt, że mimo braków kadrowych chłopcy wytrzymali kondycyjnie to spotkanie.
Skład:
Szymon Sałuda 
Filip Krukowski
Filip Wiśniewski
Gracjan Czajkowski 
Mikołaj Dobrzycki
Igor Jankowski 
Bartek Bednarek 
Bartek Lubieński 
Janek Przybysz 
Samobójcze 
Brawa należą się także rywalom, którzy mimo wyniku walczyli do końca stwarzając sobie kilka okazji by zdobyć gole. Jednak broniący Młody jak i Filip nie dali się już pokonać.
Teraz czas na derby.

PODZIEL SIĘ