Zła passa

0
1059

Nadal bez zwycięstwa w tym sezonie pozostają piłkarze rezerw KS Kutno. Dzisiaj podopieczni Jacka Walczaka musieli uznać wyższość Zawiszy Rzgów.

Wynik spotkania w 27. minucie otworzył Bartosz Bronka. Zawodnik ze Rzgowa wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i celnym strzałem głową pokonał Mateusza Błażejczyka. Dziesięć minut później było 0:2. Pierwsze uderzenie rywala obronił bramkarz KS, jednak przy dobitce Macieja Konewki był już bezradny.

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się. W 55. minucie prowadzenie rzgowian podwyższył Marcin Cander, który okazał się pewnym egzekutorem „jedenastki”. W 79. minucie Błażejczyk po raz czwarty wyciągał piłkę z bramki. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego autorstwa Candera, gola zdobył Tarnowski, ale na szczęście gospodarzy, gracz Zawiszy znajdował się na spalonym i sędzia trafienia nie uznał.

Więcej goli w tym meczu już nie zobaczyliśmy. Niestety KS II Kutno pozostaje jedną z trzech drużyn, która nie odniosła w tym sezonie zwycięstwa.

KS II Kutno – Zawisza Rzgów 0:3

Bronka Bartosz 27′, Konewka Maciej 37′, Cander Marcin 55′ (k)

KS (wyjściowy): Mateusz Błażejczyk – Igor Wójcik, Michał Zabielski, Mateusz Motylewski, Adrian Krzymieniewski, Krystian Górczyński, Bartosz Kapruziak, Mateusz Łochyński, Eryk Padzik, Mateusz Maryniak, Ernest Ławniczak

Zawisza (wyjściowy): Przemysław Kazimierczak – Maciej Bartłomiejczyk, Krzysztof Borowski, Bartosz Bronka, Marcin Cander, Rafał Kujawski, Michał Łągiewczyk, Marcin Olejnik, Robert Piotrowski, Arkadiusz Benduski, Maciej Konewka