Falstart na inaugurację

0
726

Meczem wyjazdowym w Poddębicach rozpoczęliśmy rozgrywki E2 – Orlik.
Przed rozpoczęciem meczu okazało się, że nie ma sędziego. To kolejna wizyta w Poddębicach i kolejny brak sędziego…
Przejdzmy do meczu… Od początku spotkania chłopcy byli delikatnie sparaliżowani popełniając błędy w obronie czego konsekwencją była stracona bramka. Udało się jednak na nią szybko odpowiedzieć. Strzelcem bramki Kebsik. Niestety chwilę póżniej znów tracimy bramkę przez rozliźnienie w szeregach obronnych. 1-2 po 15 minutach.
Kolejna część meczu to wyrównanie a autorem gola był Maciek. Dziś nie był dzień obrońców… jeszcze przed zmianą stron tracimy dwa gole – ten drugi w ostatniej akcji przed przerwą. 2-4
Druga połowa to praktycznie tak samo wyglądający mecz. Różnicą był brak dokładności przy… zmarnowanym karnym, sytuacji sam na sam, czy podaniach. Rywal wykorzystywał stwarzane okazje. Strzelił nam jeszcze 3 bramki ( w tym samobój). My odpowiedzieliśmy tylko trafieniem, którego autorem był Bartek L.
Wynik końcowy 3-7
Niestety nie udało nam się zagrać tak samo jak w meczach przed sezonem, nie udało się wykonać założeń przedmeczowych i przenieść tego co było na treningach. Może przyda nam się taki prysznic na początku sezonu.