E2 w Łęczycy

0
540

W niedzielę 09.06.2019r. rozegraliśmy kolejny mecz ligowy. Pojechaliśmy do Łęczycy by zagrać z liderem rozgrywek – Górnikiem. Nie mogli z nami pojechać Dawid i Mieszko ale był Oleg, który grał z nami pierwszy mecz (wcześniej grał z mecze rocznikiem 2008).
Ten mecz to istny roller coaster dla wszystkich, którzy mogli w nim uczestniczyć.
Zaczęliśmy spokojnie i po pewnym czasie udało nam się strzelić bramkę za sprawą Gracjana. Później prowadzenie podwyższył Filip  i zanosiło się na niespodziankę. 2-0 z liderem. Górnik zdołał wyrównać jeszcze w pierwszej tercji. Po 20 minutach prowadzimy na boisku rywala 2-1.
Kolejna część meczu to agresywniejsza gra gospodarzy udokumentowana aż 4 bramkami. My jednak nie poddajemy się i zdobywamy dwie bramki. Autorami ponownie Filip i Oleg . Po 40 minutach 4-5.
Ostatnia część meczu była bardzo zacięta. Zdobywamy bramkę wyrównującą… Oleg  ponownie wpisuje się na listę strzelców zdobywając drugą bardzo ładną bramkę! Drużyna gospodarzy stwarza bardzo niebezpieczne akcje ale nasz bramkarz nie daje się pokonać. „Młody” kapitalnie broni dwie akcje sam na sam. To my zadajemy ostateczny „cios” a właściwie Gracjan . 6-5 i takim wynikiem kończy się spotkanie!
Brawo chłopaki za ekstra spotkanie i jeden z większych sukcesów! Warto dodać, że spotkanie rozgrywane w piekielnym upale dało się we znaki obydwu drużynom.
Skład:
Sz. Sałuda
Sz. Kacprzak
F. Igielski 
O. Materka 
G. Czajkowski 
I. Jankowski
M. Kowalski
B. Lubieński
B. Flisiak
A. Graczyk
P. Wojtarek
J. Przybysz
K. Głogowski

PODZIEL SIĘ