Pewna wygrana z Magnatem

0
514
Już tylko 1 pkt dzieli naszą drużynę od awansu do Łódzkiej Ligi Okręgowej. W ostatniej kolejce wystarczy zremisować.
W niedzielne południe, przy upalnej pogodzie pokonujemy bardzo przekonywująco Magnata Sierpów. Było to 14 zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach A-Klasy. W naszej drużynie 60 minut rozegrał wieloletni kapitan kutnowskich klubów i ikona kutnowskiej piłki w ostatnich latach Mariusz Jakubowski. Był to prawdopodobnie ostatni oficjalny mecz popularnego Maria. Dziękujemy Kapitanie👏❤👍⚽🔝
KS II Kutno – Magnat Sierpów 12:0   (7:0)
Bramki: Dynel 5,Andrzejczak 2,Motylewski, Jakubowski, Kapruziak, Sobota, Walczak
Skład: Czekalski (Zasadzinski), Pokorski (Domański) , Sobczak Igor, Łochyński, Cieśliński, Jakubowski (Walczak) , Kapruziak, Andrzejczak (Sobota), Motylewski (Wietrzyk), Zielonka (Niewiadomski), Dynel (Krzymieniewski)
PODZIEL SIĘ