Orlik E2 w Uniejowie

0
482

Mecz od początku bardzo wyrównany, pierwsze 20 minut to bardzo dobra gra naszej drużyny z mnóstwem okazji do zdobycia bramki. Brakuje albo szczęścia (poprzecza po strzale Dawida) albo prezycji. Gospodarze oddają jeden strzał i niestety pada bramka. Kolejna część meczu to cały czas doskonała gra naszej drużyny czego efektem bramka Filipa – to już 4 mecz z rzędu, w którym Filip zdobywa gola. Po 40 minutach mamy 1-1. Niestety fatalnie rozpoczęliśmy ostatnią część spotkania. W ciągu 4 minut tracimy 2 bramki po bardzo ładnych i silnych uderzeniach z dystansu. My kontynuujemy swoją grę. Zdobywamy bramkę kontaktową, autorem Dawid W tej części chłopcy stwarzali mnóstwo okazji ale brakowało efektu bramkowego. Gospodarz kolejną bramkę zdobył z dystansu. Mecz przegrywamy 2-4. Gospodarze oddali 6-7 celnych strzałów, my 3-4 razy więcej. Brak skuteczności zdecydował o porażce. Trzeba popracować nad wykończeniem akcji i będzie dobrze😉💪
Majówka mimo dwóch porażek pokazuje, że wszystko idzie ku dobremu. Dziś dwie asysty zaliczył Kebab – Szymon.
Skład:
Szymon Sałuda
Szymon Kacprzak
Filip Igielski
Bartek Flisiak
Bartek Lubieński
Gracjan Czajkowski
Mieszko Bącela
Dawid Andrzejewski
Piotr Wojtarek
Jan Przybysz
Igor Jankowski
Maciek Kowalski
Aleksander Graczyk
Ksawier Głogowski

PODZIEL SIĘ