0
858

Dziś rozegraliśmy mecz 4 kolejki grupy 8 Orlik E2.
Drużyna KS pojechała do Sierpowa by rozegrać mecz z tamtejszym Magnatem.
Mecz nie zaczął się dobrze dla naszej drużyny. Niefortunna interwencja bloku defensywnego i 1-0 dla gospodarzy. Próby ataku były dobrze odpierane przez Magnat i szybko grane kontry po których tracimy dwie bramki.
Chłopcy nareszcie zdobywają bramkę po rzucie różnym. Autorem bramki Bartek Lubieński
Do przerwy mogły paść bramki kolejne dla naszej ekipy ale albo brakowało szczęścia albo zimnej krwi. 🤔🤔
Po 30 minutach Magnat 3, KS 1.
W pierwszych minutach po wznowieniu gry tracimy kolejną bramkę. Jednak od tego momentu na boisku istniała już tylko jedna drużyna. Po bramkach Filipa  i Igora  zrobiło się 4-3. Ostatnie 20 minut to ciągle ataki na bramkę gospodarzy. Po jednej z akcji ładnym uderzeniem z rzutu wolnego Filip  doprowadza do remisu. Mieliśmy strzały w słupek, poprzeczkę. Wydawało się, że kolejna bramka to kwestia minut. Udało się to zdobyć przy pomocy gospodarzy. Samobójcze trafienie daje nam 5 gola. Dowozimy zwycięstwo do końca.