Nieoczekiwana porażka rezerw

0
909
W 6 kolejce A klasy rezerwy KS Kutno doznają nieoczekiwanej porażki. W meczu wyjazdowym ulegają Ostrovi Ostrowy 0:2 (0:1).
Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Kutnian, brakowało tylko skuteczności lub bardzo dobrze bronił bramkarz rywali. Gospodarze ograniczyli się do kontraataków i taka taktyka przyniosła im bramkę w 41 minucie meczu, gdy po asyście bramkarza i nieporozumienie w ustawieniu Kutnian, gola zdobył kapitan Ostrowian. Bramka do szatni źle wpłynęła na rezerwy KS-u i w II połowie byli praktycznie bezradni w ofensywie. Nie potrafili sobie stworzyć dogodnych sytuacji bramkowych, a poza tym nadziali się na kolejne kontry, z których stracili 2 bramkę.
Skład: Zasadziński, Domański, Sobczak, Tomczak, Wójcik, Kapruziak, Wietrzyk, Andrzejczak, Krzymieniewski, Dębowski, Zagajewski
Zmiennicy: Błażejczyk, Jabłoński, Kowalski, Klimczak, Jabłoński