Powrót po przegranej

0
1065

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno wrócili na zwycięską ścieżkę. Podopieczni Dominika Tomczaka wygrali dziś na wyjeździe 1-0 z Nerem Poddębice. Jedynego gola dla kutnian zdobył Adrian Marcioch.

Kutnianie zwycięstwo z Nerem okupili dwoma kontuzjami, na razie nie wiadomo jak poważnymi.

Boisko jeszcze w pierwszej połowie z powodu bólu w kolanie opuścić musiał Patryk Miarka, zaś dwadzieścia minut przed końcem na murawę niefortunnie upadł Konrad Reszka i potrzebna była zmiana.

Gospodarze kończyli spotkanie w dziewięciu. W 75. minucie czerwoną kartkę otrzymał golkiper Ner-u Jakub Niedomagała, zaś przed końcem z boiska usunięty został Mateusz Stępień.

– Był to mecz walki, gra toczyła się głównie w środku pola. Brawa dla chłopaków, zależało nam o to by wygrać i się podbudować po porażce. Nieważny był styl, tylko trzy punkty i udało nam się to – komentuje Dominik Tomczak, trener KS-u Kutno.

Ner Poddębice 0-1 KS Sand-Bus Kutno
76′ | 0-1 | Adrian Marcioch

Czerwone kartki: Niedomagała, Stępień (Ner)

KS Sand-Bus Kutno: Reszka (70. Sobczak) – Padzik, Kaczor, Kowalczyk, Kobryń (46. N. Zagajewski), Petrov, Wielgus, Skwara, Miarka (20. Jakubowski, 80. Amroziński ), Marcioch, Brochocki (80. Dębowski);