Pierwsza kolejka w Uniejowie

0
924

9 września drużyna KS Kutno pojechała do Uniejowa by rozegrać mecz 1 kolejki w ramach rozgrywek Orlik E2 z tamtejszymi Termami. Mecz rozgrywany był w idealnych do gry warunkach – na kompleksie boisk im. Włodzimierza Smolarka. Po pierwszych 15 minutach gry na prowadzeniu była drużyna gospodarzy, jednak okazji do zdobycia bramek nie brakowało (słupek po strzale Igora). Drugie 15 minut to dominacja naszej drużyny, czego efektem były dwie bramki (Wiktora i Ksawiera). Po połowie gry prowadzimy 2:1. W trzeciej części gry po trafieniu Filipa jest już 3:1 dla nas. Kiedy wydawało się, że mecz zaczyna układać się na naszą korzyść tracimy dwie bramki w krótkim odstępie czasu i niestety jest już 3:3. Kolejna – ostatnia część meczu to ataki z obu stron. Niestety byliśmy mniej skuteczni a jeden błąd w obronie sprawił, że tracimy gola. Mimo, ataków nie udało się wyrównać.

Skład drużyny:  Sałuda Szymon  Andrzejewski Dawid  Jędrzejczak Bartosz  Lubieński Bartosz  Igielski Filip – 1 bramka  Kowalski Maciej  Jankowski Igor  Głogowski Ksawier – 1 bramka  Konopiński Wiktor – 1 bramka  Kacprzak Szymon  Bogdański Aleks  Napierała Mateusz

Brawo dla drużyny za walkę i pokazanie się z dobrej strony. Pracujemy nadal nad skutecznością w ataku i lepszą obroną. Dziękuję rodzicom, którzy pojechali na mecz wspierać chłopców! – komentuje trener drużyny Mariusz Baranowski.

PODZIEL SIĘ