Wielkie emocje i zwycięski debiut Pawła Ślęzaka w KS-ie

0
1128

Gol w doliczonym czasie strzelony przez niezawodnego Macieja Kowalczyka dał KS Kutno wygraną 3-2 z KS Paradyż. Był to debiut Pawła Ślęzaka w roli szkoleniowca kutnian.

Do przerwy KS Kutno prowadził 1-0, a jedynego gola zdobył Mariusz Jakubowski.

W drugiej połowie w 67. minucie na 2-0 strzelił Przemysław Nawrocki. Radość KS-u nie trwała jednak długo… Dwie minuty później kontaktową bramkę zdobył Witczak, zaś w 79. minucie do remisu 2-2 doprowadził Majsak.

Końcówka była bardzo emocjonująca. Decydujący gol padł w doliczonym czasie, a wynik na 3-2 dla gospodarzy ustalił niezawodny Maciej Kowalczyk!

KS Sand-Bus Kutno 3-2 KS Paradyż
1-0 45. Mariusz Jakubowski
2-0 67. Przemysław Nawrocki