2008: Wielkie emocje i wygrana z Borutą Zgierz

0
1331

KS Kutno z rocznika 2008 po bardzo emocjonującym meczu wygrał z Borutą Zgierz 8-7!

Świetny mecz w wykonaniu drużyny KS Kutno, który dostarczył wielu emocji. Zaczęło sie od naszego prowadzenia ale w ciągu kilku minut druzyna ze Zgierza wyrównała wynik spotkania.

Należy pochwalić wszystkich zawodników, którzy zagrali zespołowo i z pomysłem. Cały mecz to sinusoida: raz prowadziliśmy my, raz MKP Boruta. Decydująca była 4 tercja meczu, w której uzyskaliśmy przewagę. Pomimo szybko straconych dwóch bramek ostatecznie to my zwyciężyliśmy – komentuje trener Rafał Rybicki.

Rocznik 2008
KS Kutno 8:7 Boruta Zgierz III
Gole dla KS: Oleg Materka 3, Julian Bagnowski 2, Antek Kobus, Michał Koralewski, Nikodem Kieruńczak

Skład KS: Michalak, Krysztofiak, Kobus, Bagnowski,Materka, Kieruńczak, Koralewski, Maliszewski M, Maliszewski T, Włodarczyk, Wasiak, Pluta