Rezerwy KS-u nie dały szans Bzurze Młogoszyn

0
968

Rezerwy KS-u Kutno nie dały szans Bzurze Młogoszyn i wygrały na wyjeździe aż 5-1. Kutnianie dzięki zwycięstwu umocniły się na prowadzeniu w tabeli łódzkiej A Klasy.

Do przerwy mecz był dość wyrównany. Pierwsi na prowadzenie wyszli kutnianie, ale później goście po stałym fragmencie zdobyli gola na 1-1 i przy takim wyniku obie drużyny schodziły do szatni na przerwę.

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dość ospała. Za wolno rozgrywaliśmy piłkę i atakowaliśmy zbyt mała liczbą zawodników. Być może wpływ na to miał fakt, że po raz pierwszy graliśmy na naturalnej płycie – komentuje trener KS-u Jacek Walczak.

Po zmianie stron inicjatywę przejęła jednak drużyna prowadzona przez Jacka Walczak i strzeliła rywalom aż cztery gole, nie pozostawiając złudzeń, która z ekip była tego dnia lepsza.

W przerwie powiedzieliśmy sobie co jest nie tak i na drugą połowę wyszliśmy niezwykle mocno zmotywowani. To przyczyniło się do znacznie lepszej gry. Przeważaliśmy i wygraliśmy w pełni zasłużenie – dodaje J. Walczak.

Po 14. kolejce KS II Kutno zajmuje 1. miejsce z dorobkiem 37 punktów. Tuż za kutnowską drużyną plasują się Witonianka Witonia i Bzura Ozorków (po 30 punktów), oba zespoły mają jednak rozegrany jeden mecz mniej niż KS.

W następnej kolejce (31 marca, 12:00), KS II zmierzy się na wyjeździe z Dąbrowianką Dąbrowice.

Bzura Młogoszyn 1-5 KS II Kutno
Gole dla KS: 2 Kapruziak, 2 Placek, Krzymieniewski

KS II Kutno: Czekalski – Domański, Seklecki, Ławniczak (K. Walczak), Maryniak, Mucha (D. Sobczak), Kapruziak (Jabłoński), Wietrzyk (Pokorski), Placek, Krzymieniewski (Sobczyk), Dębowski (Klimczak)