Rezerwy KS-u mistrzem jesieni w A Klasie

0
850

W zaległym meczu A Klasy piłkarze KS-u II Kutno wygrali 3-2 z Kotanem Ozorków i zakończyli rundę jesienną na fotelu lidera rozgrywek.

Spotkanie pomiędzy obiema drużynami miało odbyć się kilka tygodni temu w Ozorkowie, jednak zostało odwołane z powodu fatalnego stanu murawy. Działacze doszli do porozumienia i ostatecznie mecz rozegrano w Kutnie, na stadionie dawnej „Kutnowianki” przy ul. Oziębłowskiego.

Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla KS-u, bowiem już w 2. minucie na listę strzelców wpisał się Dominik Dębowski. Goście niespodziewanie odpowiedzieli dwadzieścia minut później i Mateusz Bartczak doprowadził do remisu. Jeszcze przed przerwą podopieczni Dominika Tomczaka i Jacka Walczaka wyszli na prowadzenie, a w 44. minucie golkipera Kotana pokonał Adrian Krzymieniewski.

Po zmianie stron przyjezdni z Ozorkowa znów zaskoczyli KS i w 52. po bramce Adama Rosiaka było 2-2. Taki rezultat utrzymywał się bardzo długo, bo aż do 86. minuty. Wtedy w roli głównej po raz drugi tego dnia wystąpił Dominik Dębowski i dał swojej drużynie prowadzenie, a także ostatecznie zwycięstwo 3-2.

Po rundzie jesiennej rezerwy KS-u z dorobkiem 34 punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli A Klasy. Druga Witonianka traci do kutnian cztery punkty.

KS II Kutno 3-2 Kotan Ozorków
1-0 2. Dominik Dębowski
1-1 22. Mateusz Bartczak
2-1 44. Adrian Krzymieniewski
2-2 52. Adam Rosiak
3-2 86. Dominik Dębowski

KS II Kutno: Czekalski — Ławniczak, Maryniak, Domański, Seklecki (46. Ratajczak), Kapruziak (60. Pokorski), Kozanecki, Jakubowski (80. Klimczak), Krzymieniewski, Tracz (60. Wietrzyk), Dębowski (90. Marciniak)