W sobotę gramy z Włókniarzem Zelów

0
431

W najbliższą sobotę 30 września o 16:00 na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Kutnie piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno zagrają kolejny mecz w IV lidze łódzkiej. Tym razem rywalem podopiecznych Andrzeja Grzegorka będzie Włókniarz Zelów.

Po 9. kolejkach w tegorocznej kampanii lepiej wiedzie się drużynie z Zelowa, która ma na swoim koncie 18 punktów i zajmuje 4. miejsce w tabeli. Na dorobek punktowy Włókniarza składa się 6 zwycięstw i 3 porażki.

Zelowianie w pokonanym polu pozostawili GKS II Bełchatów (3-2), KS Paradyż (1-0), Orkana Buczek (3-1), Zjednoczonych Bełchatów (5-1), Borutę Zgierz (3-2), Zawiszę Pajęczno (2-0) i w ostatniej kolejce Pilicę Przedbórz (5-0). Z kolei Włókniarz doznał porażek ze Zjednoczonymi Stryków (0-3), Pelikanem II Łowicz (0-3) i Nerem Poddębice (2-3).

Nieco gorzej spisuje się KS, który obecnie plasuje się na 9. miejscu w tabeli i legitymuje się 13 punktami (5 mniej niż Włókniarz). Podopieczni Andrzeja Grzegorka w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z GKS-em II Bełchatów (wzmocnionym zawodnikami z II ligi) 1-3.

W poprzednim sezonie KS na własnym boisku wygrał z Zelowem 3-0, zaś na wyjeździe — w debiucie trenerskim Andrzeja Grzegorka — został rozbity aż 0-4. Jak będzie tym razem? Dowiemy się w sobotnie popołudnie. Serdecznie zapraszamy!

PODZIEL SIĘ