Porażka w Bełchatowie

0
891

Piłkarze KS Sand-Bus Kutno nie będą zbyt mile wspominać dzisiejszego meczu 9. kolejki łódzkiej IV Ligi. Podopieczni Andrzeja Gregorka przegrali w Bełchatowie z rezerwami miejscowego GKS 3:1.

Wzmocniony liczną delegacją piłkarzy z drugiej ligi, GKS II Bełchatów okazał się lepszy od KS Sand-Bus Kutno. Gospodarze na prowadzenie wyszli już w 13. minucie, kiedy to Sokołoiwcza pokonał Przemysław Zdybowicz. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Daniel Chwałkowski. Mimo niezłych okazji Przemysława Nawrockiego i Rafała Serwacińskiego kutnianie gola w pierwszej części spotkania nie zdobyli.

Tuż po zmianie stron nadzieję na dobry wynik dał Przemysław Nawrocki, który skutecznie wykończył podanie Arkadiusza Mysony. Niestety w 62. minucie gospodarze, za sprawą Łukasza Pietronia, podwyższyli prowadzenie na 3:1. W drugiej połowie szczęścia szukali także Serwaciński, Kowalczyk i Przemysław Nawrocki, jednak wynik już nie uległ zmianie i czwarta przegrana kutnian w tym sezonie stała się faktem.

GKS Bełchatów – KS Sand-Bus Kutno 3:1

Zdybowicz Przemysław 13′, Chwałowski Daniel 41′, Pietroń Łukasz 62′ – Nawrocki Przemysław 48′

KS (wyjściowy): Sokołowicz – Nawrocki Piotr, Kowalczyk, Serwaciński, Pietrow, Nawrocki Przemysław, Szumer, Padzik, Marcioch, Mysona, Placek