Rezerwy KS Kutno zmierzą się z Maliną Piątek

0
509

Podczas piątej kolejki łódzkiej Klasy A, rezerwy KS Kutno zmierzą się z Maliną Piątek. Mecz odbędzie się 23 września o godzinie 16:00 w Kutnie.

Sobotni rywal kutnian zgromadził w dotychczasowych meczach jedynie trzy punkty. Na wspomniany rezultat złożyło się jedno zwycięstwo –  z Victorią Grabów, z ubiegłej kolejki. Na boisku padł wynik 2:1. Trzy pozostałe mecze to trzy porażki (z Kotanem i Bzurą z Ozorkowa oraz z Witonianką). Bilans bramkowy ekipy z Piątku wynosi 6:13.

Rezerwy KS miały szansę mierzyć się z Maliną w sezonie 2016/17. Los skierował ich przeciwko najbliższemu rywalowi w rundzie wstępnej Pucharu Polski w okręgu łódzkim. Drugi garnitur drużyny z Kutna zrezygnował jednak z udziału w tych rozgrywkach, a Malina wygrała mecz walkowerem. Co ciekawe, odpadła z OPP w II rundzie po meczu przeciwko pierwszej drużynie KS Kutno!

Malina Piątek w ubiegłorocznych rozgrywkach zajęła dziewiąte miejsce z dorobkiem 32 punktów. Na taką liczbę oczek złożyło się dziewięć zwycięstw, dwanaście porażek oraz pięć remisów. Drużyna z Piątku była najlepszą spośród tych, które posiadają ujemny bilans bramkowy. Wyniósł on 58:60.

Mecz odbędzie się w sobotę 23 września na boisku przy ul. Kościuszki 26. Pierwszy gwizdek sędziego Wyderkiewicza zabrzmi o godzinie 16:00.

PODZIEL SIĘ