Przegrywamy w Działoszynie, gol stracony w ostatnich sekundach

0
490

W meczu 5. kolejki łódzkiej IV Ligi KS Sand-Bus Kutno przegrał na wyjeździe z Wartą Działoszyn. Gospodarze gola na wagę zwycięstwa strzelili w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

Dzisiejszy mecz kutnian to typowe spotkanie walki. Niemal pewne było, że o zwycięstwie którejś z drużyn zadecyduje jeden gol. W pierwszej części meczu świetną okazję zmarnowali do spółki Zagajewski i Marcioch. W sytuacji dwa na jeden, ten drugi podawał do „Zagaja”, który przy próbie dryblingu niestety stracił piłkę. W drugiej części spotkania dobry strzał oddał również Serwaciński, ale pewną interwencją popisał się golkiper gospodarzy. Niezłe okazje stworzyli także gracze Warty. Po jednym ze strzałów świetnie między słupkami spisał się Sokołowicz, chroniąc swój zespół przed stratą gola.

– Przykro, gdy w końcówce traci się gola na wagę przegranej. Czasami lepiej przegrać 3:0 lub 4:0 niż jedną bramką po kontrataku w doliczonym czasie gry – powiedział po meczu Andrzej Królak, kierownik kutnowskiej drużyny.

Warta Działoszyn – KS Sand-Bus Kutno 1:0

Kierat Artur 90+2′

KS: Sokołowicz – Padzik, Kowalczyk, Mysona, Nawrocki Piotr, Pietrow, Mitura (Góralczyk 42′), Serwaciński, Zagajewski (Jakubowski 75′), Marcioch, Nawrocki Przemysław

PODZIEL SIĘ