Puchar Polski: Bolesna przegrana rezerw KS-u z Widzewem II Łódź

0
973

Szybko zakończyła się przygoda rezerw KS–u Kutno z rozgrywkami okręgowego Pucharu Polski. W sobotę podopieczni Dominika Tomczaka i Jacka Walczaka zostali rozgromieni przez Widzew II Łódź aż 0–8 i odpadli z dalszej rywalizacji.

Młodzi łodzianie doskonale rozpoczęli spotkanie i już w 7. minucie po golu Puchalskiego wyszli na prowadzenie. W kolejnych minutach Widzewiacy zyskali ogromną przewagę, którą udokumentowali jeszcze czterema golami i do przerwy KS przegrywał aż 0-5.

Po zmianie stron tempo meczu nieco spadło, ale tonu grze nadal nadawali łodzianie. W drugiej połowie strzelili jeszcze trzy gole i ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Widzewa 8-0.

Ten wynik to dla nas koszmar. Widzew wylał na nas kubeł zimnej wody i pokazał ile nam brakuje. Nie załamujemy się jednak i od poniedziałku pracujemy podwójnie. Jednocześnie chciałbym podziękować kibicom, którzy licznie pojawili się na stadionie „Kutnowianki” — komentuje Dominik Tomczak, trener rezerw KS-u.

W środę do rozgrywek okręgowego PP dołączy pierwszy zespół KS-u. Podopieczni Andrzeja Grzegorka zmierzą się w Żychlinie z tamtejszym MKS-em. Początek meczu o 18:00.

KS II Kutno 0–8 Widzew II Łódź
0-1 7’ K. Puchalski
0-2 13’ G. Brochocki
0-3 26’ K. Tlaga
0-4 28’ P. Okuniewicz
0-5 42’ K. Leszczyński
0-6 70’ K. Puchalski
0-7 82’ D. Gos