[ZDJĘCIA] Przygotowania rozpoczęte!

0
985

Blisko trzydziestu zawodników pojawiło się na pierwszym treningu KS-u Sand-Bus Kutno w sezonie 2017/2018. Nie brakowało oczywiście nowych twarzy.

Zajęcia rozpoczęły się o 17:30 na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Kutnie i odbywały się w dwóch grupach. W pierwszej znaleźli się m.in. zawodnicy z IV ligi, a w drugiej młodzieżowcy.

Zarówno w jednej, jak i drugiej grupie pojawili się nowi zawodnicy, których było aż dziesięciu. Z KS-em trenowali m.in. Adrian Marcioch (Jutrzenka Warta), Tomasz Tracz (SMS Łódź), Jakub Pacałowski (Górnik Łęczyca), Przemysław Nawrocki (ŁKS Łódź), Michał Cichacki (ŁKS Łódź), Daniel Mitura (Błękitni Raciąż), Piotr Nawrocki (Kujawianka Izbica Kujawska), Piotr Michalski (Andrespolia Wiśniowa Góra), Mateusz Błażejczyk (SMS Łódź), Jan Tarnowski (ŁKS Łódź).

Z przyczyn osobistych na treningu zabrakło m.in. Rafała Serwacińskiego, Kamila Zagajewskiego, Macieja Kowalczyka czy Jana Nizioła. Wszyscy w najbliższych dniach powinni zameldować się na Kościuszki 26 i dołączyć do zajęć.

Podopieczni Andrzeja Grzegorka już w najbliższą sobotę zmierzą się w sparingu z Liderem Włocławek (16:00, Kościuszki 26).

PODZIEL SIĘ