KS postraszył trzecioligowca z Kalisza, kolejne gole Nawrockiego

0
1204

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno w meczu sparingowym przegrali w Kaliszu z tamtejszym KKS 2-3. Dwa gole dla kutnowskiej ekipy strzelił Przemysław Nawrocki. Kutnianie wystąpili w eksperymentalnym składzie, bez kilku podstawowych graczy.

Po pierwszej połowie trzecioligowcy z Kalisza prowadzili 1-0, a fatalny błąd defensywy KS-u wykorzystał Rafał Jankowski, doskonale znany kutnowskim kibicom. Po zmianie stron popularny „Jankes” wpisał się na listę strzelców po raz drugi i w 58. minucie kaliszanie prowadzili 2-0.

Prawdziwy worek z bramkami rozwiązał się w ostatnich siedmiu minutach meczu. W 83. minucie na 3-0 podwyższył Miłosz Matuszewski, a później pierwszoplanową postacią był napastnik Przemysław Nawrocki, który w ciągu… sześćdziesięciu sekund dwukrotnie pokonał golkipera z Kalisza i ustalił wynik na 3-2.

Przed KS-em, który przygotowuje się do IV-ligowych rozgrywek, jeszcze dwa sparingi. W środę podopieczni Andrzeja Grzegorka zagrają ze Zjednoczonymi Stryków, zaś w następną sobotę ich rywalem będzie GKS Baruchowo.

KKS Kalisz 3-2 KS Sand-Bus Kutno
1-0 32’ Rafał Jankowski
2-0 58’ Rafał Jankowski
3-0 83’ Miłosz Matuszewski
3-1 84’ Przemysław Nawrocki
3-2 85’ Przemysław Nawrocki

KS: Sobczak – Padzik, Piotr Nawrocki, Kaczor, Tracz — Nadolski, Pietrow, Jakubowski, Mitura — Przemysław Nawrocki, Marcioch; zagrali także: Komorowski — Cichacki, Kowalczyk, Dębowski, Krzymieniewski, Wójcik, Góralczyk