Pewna wygrana w Gostyninie, hat-trick Nawrockiego

0
970

Aż siedem bramek padło w ostatnim sparingu KS-u Sand-Bus Kutno. Podopieczni Andrzeja Grzegorka wygrali 5-2 z czwartoligowym Mazurem Gostynin. Hat-trickiem popisał się Przemysław Nawrocki (na zdjęciu).

Pierwsza połowa to popis kutnowskiej drużyny. KS szybko, bo już w 5. minucie za sprawą Przemysława Nawrockiego wyszedł na prowadzenie, a później golkiper Mazura jeszcze trzykrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki. W 25. minucie gola strzelił Rafał Serwaciński, w 32. na listę strzelców wpisał się ponownie Przemysław Nawrocki, zaś w 37. minucie wynik pierwszej odsłony na 4-0 ustalił Kamil Zagajewski.

Po zmianie stron KS nie forsował już tak tempa i dał wbić sobie dwa gole, ponadto Michał Sokołowicz obronił rzut karny. Ostatnie słowo należało jednak do kutnian i w 85. minucie na 5-2 strzelił Przemysław Nawrocki, kompletując tym samym hat-tricka.

W najbliższą sobotę KS zmierzy się na wyjeździe z KKS-em Kalisz. Początek meczu o 12:00.

Mazur Gostynin 2-5 KS Sand-Bus Kutno
Gole dla KS-u: Przemysław Nawrocki 5, 32, 85, Rafał Serwaciński 25, Kamil Zagajewski 37;

KS Sand-Bus Kutno: Paweł Sobczak – Eryk Padzik, Bartosz Kaczor, Piotr Nawrocki, Bartosz Placek – Rafał Serwaciński, Dmitry Pietrow, Daniel Mitura, Kamil Zagajewski – Przemysław Nawrocki, Adrian Marcioch; zagrali także: Michał Sokołowicz – Michał Cichacki, Tomasz Tracz, Piotr Michalski, Łukasz Góralczyk, Mariusz Jakubowski, Jan Nadolski, Maciej Kowalczyk