Podziękowania za sezon 2016/2017

  0
  1502

  Zarząd Klubu Sportowego „Kutno” pragnie przekazać serdeczne podziękowania wszystkim kibicom, sponsorom oraz trenerom i zawodnikom KS-u Kutno, którzy przyczyniają się do rozwoju kutnowskiej piłki nożnej.

  Dziękujemy kibicom, którzy w minionym sezonie licznie pojawiali się na meczach pierwszej i drugiej drużyny (występujących w IV lidze i B Klasie) rozgrywanych w Kutnie, ale również wspierali nasze drużyny podczas spotkań wyjazdowych.

  Serdeczne podziękowania kierujemy także do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie na czele z dyrektorem Pawłem Ślęzakiem za wzorową współpracę przy m.in. organizowaniu domowych spotkań ligowych KS-u Kutno na obiektach MOSiR-u.

  Dziękujemy również piłkarzom, trenerom oraz rodzicom najmłodszych adeptów piłki nożnej ze wszystkich grup KS-u za trud i poświęcenie włożone w miniony sezon. Stawiamy na młodzież i liczymy, że z roku na rok, nasz Klub dzięki Wam osiągać będzie coraz większe sukcesy i pozostanie piłkarską dumą miasta Kutno, powiatu kutnowskiego i całego regionu.

  Rozwój kutnowskiej piłki nożnej i Klubu Sportowego „Kutno” nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie sponsorów i partnerów. Instytucje i firmy, do których kierujemy ogromne słowa podziękowania to:

  — Urząd Miasta Kutno oraz Prezydent Zbigniew Burzyński
  — Sand-Bus Kutno; właściciel Krystian Ślebocki
  — Tönsmeier Centrum; prezes zarządu Krzysztof Jatczak
  — Budom Kutno; właściciel Aleksandra i Tomasz Stańczyk
  — Agroma Kutno; reprezentujący prezes Jacek Korczak
  — Już Gaz Kutno; właściciel Ryszard Kaniewski
  — T.D.J. Ozdowscy; właściciele Ewa i Tadeusz Ozdowscy
  — DUBIMEX Zakład Przetwórstwa Mięsa; właściciel Zygmunt Dubielak
  — Vip Bus; właściciel Jan Kowalski
  — Provident Polska S.A.
  — Sklep Prezentowy Wezyr
  — Portal i gazeta EKU24

   

  Prezes Zbigniew Tomczak
  i Zarząd Klubu Sportowego „Kutno”

  PODZIEL SIĘ