Porażka na koniec sezonu

0
773

W ostatnim meczu tego sezonu piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno przegrali przed własną publicznością 0-1 z KS-em Paradyż i ostatecznie zakończyli rozgrywki IV ligi łódzkiej na ósmy miejscu.

Kutnianie przystąpili do spotkania z Paradyżem osłabieni brakiem trzech podstawowych zawodników. Do reprezentacji Polski (w piłce plażowej i piłce dwuosobowej) powołani zostali Bartosz Placek i Rafał Serwaciński, zaś Bartosz Kaczor pauzował za nadmiar żółtych kartek.

Jedyny gol padł w 28. minucie, gdy Jakub Kos wykorzystał błąd kutnowskiej defensywy i pokonał Michała Sokołowicza. W drugiej połowie kutnianie próbowali doprowadzić choćby do remisu, jednak zabrakło zimnej krwi i wykończenia. Ostatecznie podopieczni Andrzeja Grzegorka ulegli 0-1 i kończyli sezon na 8. miejscu w tabeli.

KS Sand-Bus Kutno 0-1 KS Paradyż
0-1 28′ Jakub Kos

KS Kutno: Sokołowicz – Szumer, Kowalczyk, Nizioł, Pietrow – Nadolski (78′ Bartczak), Jakubowski, Dębowski (46′ Wójcik), Krzymieniewski (46′ Kierus) – Zagajewski, Nouri;

KS Paradyż (wyjściowy): Jędrzejewski – Tyczyński, Majsak, Telus, Majewski, Kos, Berc, Witczak, Majewski, Bańczyk Koćmin