Spędź majówkę z KS-em. W środę mecz z Mechanikiem

0
810

Już jutro w środę 3 maja o 16:00 piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno rozegrają kolejny mecz IV ligi łódzkiej. Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza zmierzą się na własnym boisku z Mechanikiem Radomsko. Spędź majówkę z naszymi piłkarzami!

KS jest ostatnio na fali i z ostatnich pięciu spotkań wygrał aż cztery. Drużyna Sławomira Ryszkiewicza w pokonanym polu pozostawiła Ceramikę Opoczno, LKS Kwiatkowice, Jutrzenkę Warta i Pilicę Przedbórz. Teraz kutnianie będą chcieli odprawić z kwitkiem kolejną ekipę czyli Mechanika Radomsko.

Mechanik w tym sezonie spisuje się bardzo słabo i zajmuje przedostatnie 19. miejsce w tabeli. Radomszczanie do tej pory uzbierali 20 punktów (5 wygranych, 5 remisów i aż 16 porażek). O wiele lepiej radzi sobie KS, który z dorobkiem 44 punktów jest na 6. pozycji i do podium traci tylko dwa oczka.

W rundzie jesiennej KS zremisował w Radomsku 2-2, a gola na wagę jednego punktu zdobył w 95. minucie Jan Nizioł. Jak będzie tym razem?

Mechanik to drużyna, która gra o utrzymanie z nożem na gardle. Środowy mecz na pewno będzie dla nas trudny, bo ciężko gra nam się z drużynami, które całą jedenastką bronią dostępu do własnej bramki. Gramy jednak u siebie i chcemy sprawić kibicom radość – komentuje Sławomir Ryszkiewicz, trener KS-u.

Serdecznie zapraszamy – początek meczu 3 maja o 16:00 na Kościuszki 26.

PODZIEL SIĘ