Relacja na żywo z Wiśniowej Góry. KS gra o kolejne zwycięstwo

0
658

Dziś o 17:00 w Wiśniowej Górze piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno rozegrają kolejny mecz w IV lidze łódzkiej. Tym razem rywalem kutnian będzie tamtejsza Andrespolia.

Andrespolia w tym sezonie spisuje się kiepsko i zajmuje obecnie trzecie miejsce od końca. Piłkarze spod Łodzi w 28 meczach zdobyli 23 punkty i w tabeli wyżej są tylko od Mechanika Radomsko i Polonii Piotrków Trybunalski. Andrespolia w ostatniej kolejce przegrała u siebie aż 1-5 z Unią Skierniewice.

Kutnianie z kolei są na fali i wygrali ostatnie trzy spotkania. Taka seria sprawiła, że zajmują obecnie 4. miejsce i mają tyle samo punktów (47) co Unia Skierniewice. KS do wicelidera traci osiem punktów, zaś do liderującej Warty Sieradz szesnaście.

W rundzie jesiennej spotkanie KS-u z Andrespolią było niesamowicie emocjonujące — KS wygrał 3-2 po bramce z 95. minuty, której autorem był Maciej Kowalczyk. Kilka tygodni później, w Pucharze Polski Andrespolia zrewanżowała się kutnianom i wygrała 2-1.

Jak będzie tym razem? Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkania, która odbędzie się w SPOŁECZNOŚCI EKU24. Wystarczy zarejestrować się lub zalogować się do naszego serwisu – zajmie to dosłownie zaledwie kilka sekund.

PODZIEL SIĘ