2004/05: KS ponownie lepszy od Włókniarza Zgierz

0
1180

W rozegranym w sobotnie południe meczu KS Kutno z rocznika 2004/05 wygrał z trzecią drużyną ligi Włókniarzem Zgierz 2-1.

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, którzy zepchnęli naszą drużynę do defensywy. W tej części gry zgierzanie razili nieskutecznością. Po jakimś czasie „obudzili się” młodzi zawodnicy KS-u, którzy bardzo groźnie kontrowali. Po jednej z takich akcji Bartosz Stańdo strzelił bramkę i po pierwszej połowie minimalnie prowadziliśmy.

W drugiej połowie zawodnicy Włókniarza szybko doprowadzili do wyrównania. Po tym golu obydwie drużyny dążyły do wygrania – i jedni i drudzy stworzyli kilka świetnych sytuacji. Siedem minut przed końcem zwycięską bramkę dla KS-u zdobył po podaniu Łukasza Skrzyneckiego Miłosz Radecki.

Warto zauważyć, że w tym sezonie w 12 meczach młodzi zgierzanie zanotowali tylko 2 porażki – obydwie z naszą ekipą.

Włókniarz Zgierz 1-2 KS Kutno
Bramki dla KS-u: Bartosz Stańdo 2

KS Kutno: Michalak, Jagiełło, Jędrzejczak, Zachorski, Dolatowski, Kumorek, Radecki, Lickowski, Majchrzak, Skrzynecki, Krzeszewski, Dziarkowski, Stańdo