2004: Wygrana w Piątku

0
1193

KS Kutno z rocznika 2004/05 wygrał na wyjeździe z Maliną Piątek 2-1. Gole dla drużyny Jacka Walczaka zdobyli Bartosz Stańdo i Miłosz Radecki.

Choć rywal okupuje końcowe miejsca w tabeli to wiedzieliśmy, że czeka nas trudne zadanie, gdyż przeciwnicy nie przegrali jeszcze w rundzie wiosennej — komentuje trener Jacek Walczak.

Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando młodych piłkarzy KS-u, którzy uzyskali przewagę i zdobyli 2 bramki. Ich strzelcami byli najbardziej doświadczeni gracze Bartosz Stańdo i Miłosz Radecki.

Po przerwie w większości zagrała prawie druga „dziewiąta” i mecz trochę się wyrównał. Dwóch sytuacji „sam na sam” z bramkarzem nie wykorzystał popularny „Lewy” i to zemściło się w samej końcówce spotkania.Gospodarze zdobyli kontaktowego gola, ale na więcej nie było ich już stać i po paru minutach sędzia kończy mecz.

Malina Piątek 1-2 KS Kutno
Gole dla KS: Bartosz Stańdo, Miłosz Radecki

KS: Michalak, Kurkowski, Jędrzejczak, Jagiełło, Szewczyk, Dębski, Komorowski, Szybkowski,Radecki, Stańdo, Skrzynecki, Chmielecki, Krzeszewski, Dziarkowski, Majchrzak, Dolatowski, Klejbs;