2004/2005: KS przegrał w Kłodawie

0
1026

Drużyna KS-u Kutno z rocznika 2004/2005, której trenerem jest Jacek Walczak, rozegrała w weekend sparing z Górnikiem Kłodawa. Młodzi piłkarze z Kutna niestety przegrali 2-5.

Przy bardzo mocno padającym deszczu i silnym wietrze KS zagrał mecz sparingowy w Kłodawie z miejscowym Górnikiem. Grano 3×25 minut i spotkanie zakończyło się wynikiem 5-2 dla gospodarzy.

Był to kolejny mecz, w którym zabrakło kilku podstawowych zawodników (kontuzje,choroby). Przy tym była to doskonała okazja dla trenera, by zobaczyć grę zmienników czy nowych zawodników. Z tego powodu do Kłodawy pojechało 20 młodych piłkarzy — mówi J. Walczak.

Po 1 tercji KS prowadził 1-0 po bramce Kamila Dziarkowskiego i stworzył sobie jeszcze kilka bardzo dobrych sytuacji do strzelenia kolejnych goli. W drugiej trener wymienił 8 zawodników i to gospodarze uzyskali zdecydowaną przewagę, którą udokumentowali zdobyciem 4 bramek. W 3 tercji zagrało znów kilku podstawowych zawodników i ta zakończyła się remisem 1-1. Strzelcem bramki był Kacper Dolatowski.

Cieszy,że mimo fatalnej pogody młodzi piłkarze tak licznie stawili się na meczu — komentuje Jacek Walczak, trener KS-u.