Szósta wygrana z rzędu!

0
750
W najlepszy z możliwych sposobów kutnowscy piłkarze pożegnali się ze swoimi kibicami. W ostatnim w tym roku meczu w Kutnie, KS wygrał z Zawiszą Rzgów 1-0.

Jedyna bramka meczu padła w 15. minucie po indywidualnej akcji Bartosza Placka. Kutnianie mecz kończyli w „dziesiątkę” bowiem w 80. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został autor gola.

Warto dodać, że dla podopiecznych Sławomira Ryszkiewicza to szósta wygrana z rzędu! Dzięki zwycięstwu KS awansował obecnie na 4. pozycję w tabeli, ale czekać musi jeszcze na rozstrzygnięcie innych spotkań.

KS Sand-Bus Kutno 1-0 Zawisza Rzgów
1-0 15′ Bartosz Placek

ŻK: Placek, Nizioł, Nadolski (KS);
CZK: Placek (80′ za dwie żółte)

KS Sand-Bus Kutno: Sokołowicz – Szumer, Nizioł, Kaczor, Placek, Grzegorek (70′ Nadolski), Sobczak (65′ Michalski), Periżok (89′ Terentiev), Zagajewski, Jakubowski, Góralczyk;

Zawisza (wyjściowy): Wawrzyński – Bartłomiejczyk, Czernik, Perek, Madejski, Kulik, Łagiewczyk, Sztandor, Bronka, Dudka, Klimek;