Rezerwy rozbiły Start Szczawin 7-0

0
883

Piłkarze KS-u II Kutno występujący w B-Klasie w miniony weekend nie dali żadnych szans Startowi Szczawin i wygrali aż 7-0.

Na pierwszą bramkę kibice musieli czekać do 30. minuty, bowiem wtedy na listę strzelców wpisał się Dominik Dębowski. Osiem minut później było już 2-0, a gola strzelił Jan Nadolski.

Prawdziwy worek z bramkami rozwiązał się dopiero po zmianie stron. Podopieczni Dominika Tomczaka jeszcze pięciokrotnie pokonali golkipera Startu i ostatecznie wygrali aż 7-0. Gole dołożyli Piotr Kierus, Sebastian Włodarski, Mateusz Motylewski i dwa Adrian Krzymieniewski.

Następny mecz KS II Kutno rozegra 2 października o 12:00 w Oporowie z tamtejszą Olimpią. Kutnianie po 5. kolejkach zajmują 2. miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów (lider Sokół Popów ma lepszy bilans bramkowy).

ŻK: Jan Nadolski (KS)

KS II Kutno: Kubiak (75′ Osiński) – D. Dębowski (60′ M. Dębowski), Kierus (60′ Periżok), Kopczyński, Krzymieniewski, Maryniak (65′ Motylewski), Nadolski, H. Pokorski, Ratajczyk (60′ A. Sobczak), Walczak (60′ Sobczyk), Włodarski

Start Szczawin: Skowroński – Cuch, Gagis, Kamecki, Kijański, Matusiak, Miśkiewicz, Przewoźnik, Rosiński (58′ Rajski), Warchuł, Zdrojewski