2004/05: Dwa gole Radeckiego dały wygraną nad Maliną

0
1249

W sobotę drużyna KS-u Kutno z rocznika 2004/05 wygrała na wyjeździe 2-1 z Maliną Piątek. Gole dla zespołu prowadzonego przez Jacka Walczaka zdobył Miłosz Radecki.

Młodzi piłkarze po porażkach z teoretycznie najlepszymi drużynami w grupie, tym razem zanotowali pierwszą wygraną. Od początku kutnianie ruszyli do ataków, lecz albo fatalnie pudłowali albo na posterunku był bardzo dobrze dysponowany tego dnia bramkarz gospodarzy. Na domiar złego praktycznie jedyna kontra rywali zakończyła się golem i Malina do przerwy prowadziła 1-0.

Po zmianie stron rywalie ograniczyli się praktycznie tylko do obrony, zaś KS zaatakował z impetem. Podopieczni Jacka Walczaka długo jednak nie byli w stanie sforsować muru defensywnego Maliny. Dopiero około 10 minut przed końcem, sędzia podyktował rzut karny po faulu na Filipie Lickowskim, a „jedenastkę” pewnym strzałem wykorzystał Miłosz Radecki. Po strzelonej bramce opór KS-u nie zmalał i w samej końcówce kutnianie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Autorem zwycięskiego gola był ponownie Miłosz Radecki, który tym samym sprawił sobie miły urodzinowy prezent. Malina mogła jeszcze doprowadzić wprawdzie do remisu, ale świetną interwencją w ostatnich minutach popisał się kutnowski golkiper, Hubert Michalak.

Brawo dla naszej drużyny za pierwsze 3 punkty w tym sezonie. Niestety skuteczność pod bramką rywali w kolejnym już meczu pozostawia wiele do życzenia. Mamy nad czym pracować – podsumował mecz Jacek Walczak, trener KS-u z rocznika 2004/05.

Malina Piątek 1-2 KS Kutno (2004/05)
Gole dla KS: Miłosz Radecki 2

KS Kutno: Michalak, D. Filipczak, Jędrzejczak, Jagiełło, Tomczak, Szewczyk, Pędzikowski, Dębski, Gabryś, Lickowski, K. Komorowski, Radecki, Stańdo, Szybkowski, Dziarkowski, Domżał, Krzeszewski, Skrzynecki