Jedenaście goli KS-u, udana próba generalna

0
    728
    W swoim ostatnim meczu kontrolnym przed inauguracją nowego sezonu KS Sand Bus Kutno rozgromił na własnym stadionie Promyka Nowa Sucha aż 11:0.

Od początku meczu trener Sławomir Ryszkiewicz desygnował do gry teoretycznie rezerwowy skład. Bohaterem pierwszych czterdziestu pięciu minut gry był Michał Wietrzyk, który czterokrotnie pokonał golkipera gości. Kolejne gole dołożyli Rafał Żemigała, Adrian Bartczak oraz Bartek Pawłowski.

Po zmianie stron na placu gry zameldowali się podstawowi gracze beniaminka łódzkiej okręgówki. W tej części gry padły „tylko” cztery gole, a autorem najpiękniejszego trafienia tego dnia był Bartosz Kaczor, który uderzył silnie z dystansu i nie dał żadnych szans bramkarzowi z Nowej Suchej.

Warto podkreślić, że w pierwszej połowie rzut karny w ładnym stylu obronił Karol Czekalski, po tym, jak ręką w polu karnym zagrał Rafał Żemigała.

– Spodziewaliśmy się dużo więcej po przeciwniku, sądziliśmy, że postawi nam dużo większy opór. Od pierwszych minut dominowaliśmy, spychając rywali do głębokiej obrony. Goście narzekali, że nie mogli przyjechać w optymalnym składzie, ze względu na ładną, weekendową pogodę. Po pierwszej połowie rywale stracili chęci do gry. Myśleliśmy, że po zmianie stron ten pierwszy skład powtórzy wynik teoretycznie drugiego garnituru, jednak rozluźnienie spowodowało, że oglądaliśmy tylko cztery bramki – powiedział po meczu kierownik kutnowskiej drużyny, Andrzej Królak.

KS Sand Bus Kutno – Promyk Nowa Sucha 11:0 (7:0)

11:0 – Piotr Michalski 88′

KS: I połowa: Czekalski – Maciejewski, Żemigała, Ławniczak, Wójcik, Kierus, Pawłowski, Bartczak, Krzemieniewski, Błaszczyk, Wietrzyk
    II połowa: Sobczak – Walczak, Kaczor, Mucha, Sobczak, Łuczak, Jakubowski, Góralczyk, Grzegorek, Kierus (Pawłowski 65′), Michalski