KS przegrał z Orłem Parzęczew (foto)

0
707

Piłkarze KS-u Sand Bus Kutno przegrali na stadionie „Kutnowianki” 3-5 z piątoligowym Orłem Parzęczew.

Od początku zarysowała się optyczna przewaga podopiecznych Sławomira Ryszkiewicza, którzy w 20. minucie po golu Piotra Kierusa prowadzili 1-0. Niespełna kwadrans później po akcji Kierusa na 2-0 podwyższył Michał Wietrzyk i wydawało się, że kolejne gole dla KS-u to tylko kwestia czasu.

Tak się jednak nie stało i do głosu coraz odważniej zaczął dochodzić Orzeł. Jeszcze przed przerwą jeden z napastników ekipy z Parzęczewa popisał się ładnym uderzeniem nożycami i zdobył kontaktową bramkę.

ks_orzel

W drugiej połowie trener KS-u zdecydował się na sporo roszad w składzie, które podobnie jak podczas ostatniego meczu z Włocłavią, negatywnie odbiły się na jakość gry kutnowskiej drużyny.

Po godzinie gry Orzeł doprowadził do remisu i choć trzy minuty później na 3-2 strzelił Piotr Michalski, to później gole zdobywali tylko piłkarze z Parzęczewa.

W odstępie piętnastu minut piątoligowcy wbili wiceliderowi A Klasy trzy gole i ostatecznie wygrali 5-3.

KS Sand Bus Kutno 3-5 Orzeł Parzęczew
Gole dla KS-u: Kierus, Wietrzyk, Michalski

KS Sand Bus Kutno: Czekalski – Grzegorek, H. Pokorski, Kaczor, Ławniczak – Sobczak, Błaszczyk, Kierus, Walczak, Bartczak – Wietrzyk; zagrali także: Pierzchała, A. Pokorski, Miszczak, Michalski, Łukasik, Wójcik, Kaźmierczak