Rocznik 1999: Remis w meczu na szczycie

0
687

Piłkarze KS-u Kutno z rocznika 1999 zremisowali na wyjeździe z Włókniarzem Konstantynów 2-2, mimo że do przerwy przegrywali 2-0.

Mecz rozpoczął się dla nas dobrze bo stworzyliśmy sobie trzy dogodne sytuacje, niestety niewykorzystane sytuacje się zemściły i w 15 min straciliśmy po biernej postawie defensywy pierwszą bramkę, a 3 minuty później straciliśmy drugą. Później 100 % sytuacji nie zamienił na gola Gajewicz,gdzie po jego strzale z linii brakowej piłkę wybił obrońca. Druga połowa to odrabianie straty i to od razu bo w 42 minucie po rzucie wolnym gola zdobył Wiktor Kopczyński. do remisu doprowadził Michał Głodek w 68 minucie i taki wynik pozostał do końca.

Mimo remisu i tak jestem zadowolony z tego wyniku bo biorąc pod uwagę, że graliśmy na wyjeździe i to, że przegrywaliśmy po pierwszej połowie 2-0 nie sprawiło, że chłopaki się poddali i w drugiej połowie doprowadzili do remisu zostawiając dużo zdrowia na boisku. Przez cały mecz to my stworzyliśmy sobie więcej dogodnych sytuacji strzeleckich i przy lepszej skuteczności moglibyśmy ten mecz nawet wygrać.

Włókniarz Konstantynów – KS Kutno 2-2 (2-0)

1-0  15′ Konstantynów
2-0  18′ Konstantymów
1-2  42′ Kopczyński;
2-2  68′ Głodek;

Skład KS Kutno: Szymczak – Krysztofiak, Wiśniewski, Michalak, Marciniak (41′ Tomczak Patryk), Głodek, Kopczyński, Gajewicz, Motylewski (30′ Gałecki), Sobczyk – Nadolski ( 73′ Tomczak Jan)