KS zmiażdżył Spartę Leśmierz 13-2!

0
710

Prawdziwym pogromem zakończył się mecz KS-u Kutno ze Spartą Leśmierz. Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza wygrali 13-2, choć dodać trzeba, że to najniższy wymiar kary dla przyjezdnych.
ks_lesmierz_www

W pierwszej połowie ekipa Sławomira Ryszkiewicz dosłownie rozstrzelała swoich rywali. Worek z bramkami w 14. minucie rozwiązał Mariusz Jakubowski, który pokonał golkipera z Leśmierza. Po tym trafieniu piłkarze zaprezentowali „kołyskę” dla córeczki strzelca gola, Amelii.

Przed przerwą „Mario” trafił do bramki jeszcze dwukrotnie, a na listę strzelców dwukrotnie Piotr Kierus i Gracjan Sobczak, a po jednym golu dołożyli Emil Seklecki, Michał Wietrzyk. Goście wykorzystali dwa błędy kutnowskiej defensywy i Radosław Rogalski dwa razy znalazł sposób na Łukasza Żyto. Po pierwszych czterdziestu pięciu minutach na tablicy świetlnej było 9-2.

Po zmianie stron KS nadal zdecydowanie przeważał i zepchnął przyjezdnych do rozpaczliwej defensywy, jednak grał bardzo non szalancko. Kutnianie mieli mnóstwo sytuacji bramkowych, jednak wykorzystali tylko cztery z nich. Hat-tricka skompletował Piotr Kierus, a na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Adam Pokorski, zaś w doliczonym czasie gry kropkę nad „i” postawił Igor Wójcik. Tym samym ustalił wynik na 13-2.

W innym – ważnym dla kutnowskiej drużyny – meczu A Klasy Krośniewianka zremisowała na własnym boisku 1-1. Dzięki temu KS został samotnym wiceliderem i do ekipy z Krośniewic traci tylko 3 punkty.

KS Kutno 13-2 Sparta Leśmierz
1-0 14` Mariusz Jakubowski
2-0 15` Mariusz Jakubowski
3-0 17` Emil Seklecki
4-0 19` Gracjan Sobczak
4-1 21` Radosław Rogalski
5-1 23` Michał Wietrzyk
6-1 31` Mariusz Jakubowski