Osiem goli w Gostyninie, remis KS-u

0
751

ks_mazur_1Piłkarze KS-u Kutno w przedostatnim sparingu przed inauguracją sezonu 2014/15 zremisowali na wyjeździe z piątoligowym Mazurem Gostynin 4-4. Po dwa gole strzelili Sobczak i Michalski.
Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia kutnian, którzy już w 2. minucie objęli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Gracjan Sobczak. Później do głosu doszli jednak gospodarze, którzy przed przerwą wykorzystując błędy kutnowskiej defensywy strzelili aż cztery gole. Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza byli w stanie odpowiedzieć jedynie trafieniem Piotr Michalskiego i po pierwszych czterdziestu pięciu minutach KS przegrywał 2-4.

Po zmianie stron spotkanie było wyrównane i oba zespoły stworzyły sobie kilka dobrych sytuacji do zdobycia gola. KS dopiero dwadzieścia minut przed końcem przejął inicjatywę i zepchnął gostyninian do rozpaczliwej defensywy. Napór podopiecznych Sławomira  Ryszkiewicza rósł z minuty na minutę i ich przewaga została udokumentowana w 75. i 80. minucie, gdy do siatki trafili kolejno Gracjan Sobczak i Piotr Michalski.

W samej końcówce KS mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak Jacek Walczak z bliska trafił w poprzeczkę.

Mazur Gostynin 4-4 KS Kutno
0-1 2` Gracjan Sobczak